Eftalya Fettahoğlu Emirmiran - Dönülmez Akşamın Ufkundayız (Tsm)

62 Views
Published
Tam olarak gönlümüzden geçen ekipmanlarla, prodüksiyonlarla bir araya gelene dek boş durmak istemiyoruz; evin teknik imkanlarıyla ne kadar oluyorsa devam edeceğiz bu şekilde.. ???? -Birrr kere ilginize bunu borçluyuz; tüm dönütleriniz için çok teşekkür ederim..????????❤????????❤

Bu arada, kabul: Bu eserde eli-kolu yine çok abartmışız ve bu dikkat dağıtıcı olabilir.. ???????? Şarkının içine en iyi bu şekilde girebildiğim için, kendimi tutmadığımda kendiliğinden böyle gelişiyor hep...:):)) Sanki beste bir deniz de ben kulaçlar atıyormuşum gibi bir kişisel duyuş..:):)) Şarkıyı yaşamak herkeste farklı. Sahnede ayak mikrofonu yerine el mikrofonu kullanmayı tercih ettiğimizde kısmen çözüyoruz bu 'şarkıda yüzme sorunu'nu...:):):)) -Başka bir çözüm zor, çünkü doğal belirimlerini tuttukça kendin olmaktan uzaklaşırsın. (Ay lav Yıldız Tilbe..????????❤)

Eser, Bülent Ersoy'un şu devv icrasından ilham alınarak yorumlandı: https://youtu.be/t9rJd448CBM
Uzun süredir bir Türk Sanat Müziği icrası paylaşamamanın uktesiyleydim, hepp teknik nedenlerden olamıyordu, şimdi çokk huzurluyum...❤ -Bu arada eseri yine bir alto gibi okuduk. (**Alto: En pes, en kalın kadın sesi)

Borçlu olduğum önemli bir bilgi: Bir esere karar verdiğimizde, başta karaokesinin akorunu programdan transpoze etmek ve hızını ayarlamak; sonra beni aynı anda hem video çekerken hem de mikrofonla o sıradaki okumamı bilgisayardan ses kaydına almak; sonra da bu canlı video görüntüsüyle canlı ses kaydını birbirine montajlamak gibi, teknoloji usstalığı ve büyük EMEK gerektiren tüm bu işlemleri yapan kutsal insan eşim Serhan Emirmiran'ın hakkını ödeyemem. Çalışmalarda benim tek yaptığım şey şarkı söylemek oluyor, tüm emekler O'na ait, ben sanki onun kendi çalışmalarının bir nesnesi gibi oluyorum:):); yani ki arada o dennnli birr emek farkı var, söylemem farzdır. (Görünene aldanmayınız..:):):))) Çoook minnetlerimi kamu huzurunda sunarım, hakkıdır...????????❤ (Yazzmaaaa dedi dedi yazdım, öyle de yücedir.)

- - - - - -

Sosyal Medya:
Facebook: https://www.facebook.com/eftalya.61
İnstagram: https://www.instagram.com/eftalya.muzik/

#EftalyaFettahoğluEmirmiran #DönülmezAkşamınUfkundayız #Tsm
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment