Tanıtım

 • Rahîk-i Mahtûm Nedir ? Neden Rahîk-i Mahtûm ?

  Rahîk-i Mahtûm Nedir?

  Rahik-î Mahtûm ~ %100 Doğal ve Fıtrat Ekseninde Üretim

  Rahik-î Mahtûm (Kişisel Bakım, Kozmetik ve Sağlık) sitemizde cilt ve vücut bakımı, saç bakımı, ağız ve diş bakımı, bebek bakımı, sağlık-hijyen ürünleri ve gıda ürünleri yer almaktadır.

  Kişisel Bakım~52 Ürün

  Şampuan~16 Ürün

  Sabunlar~21 Ürün

  Temizlik~7 Ürün

  Tonikler~4 Ürün

   

  Gıda~15 Ürün vardır.

  "Bir mümin, aç bir mümini doyurursa, Allah da o kimseyi cennet meyveleriyle doyuracaktır. Yine bir mümin, susuz kalan bir mümin bir şeyler içirip susuzluğu giderirse, Allah kıyamette ona Yine bir mümin, elbiseye ihtiyaç olan bir mümini giydirirse, Allah da ona cennetin yemyeşil elbiselerinden giydirecektir. " (Tirmizî, Kıyâme, 18).

   

  Neden Rahîk-i Mahtûm?

  Işte tam bu sebeplerle, hak katında emeklerin zayi olmayacagi bilinciyle Ümmet için Günümüz modern dünyasında her ne kadar hakettiği kıymet hakeminde işlerin zayi olmayacagi bilinciyle Ümmet için kullanılırtayız.Sizleri de zaferden değil seferden 160.ayette "Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Lütfen sizi açıverirse O'ndan sonra boyut kim yardım eder? Mü'minler ancak Allah'a dayanıp güvensinler. " diyorum.Çıkış noktamız budur, başka da hiçbir şey yoktur.

  Neden Rahîk-i Mahtûm 2 ?

  Bazı Kozmetik Ürünler ve İçerikleri

  ŞAMPUAN : Bilinen 15 kimyasal içeriyor. En tehlikeliler; Sodyum Laurik sülfat (SLS), tetra-sodyum, propilen glikol. zararları; göz ve beyin hasarları, cilt ve saç problemleri.

  PARFÜM : Bilinen 250 kimyasal içeriyor. Kısırlık, hormon tedavisi, tiroid problemleri, adet düzensizlikleri, rahim ve yumurtalık kanseri, göğüs kanseri.

  RUJ : 33 kimyasal içeriyor. En zararlı madde; Polimetil metakrilat. Kansere yol açıyor.

  UZAK : 26 kimyasal içeriyor. En zararlı madde; Polietilen tereftalat. Kanserle ilişkili kısırlık, hormon bozukluğu ve organlarda hasara yol açıyor.

  TIRNAK CİLASI : 31 kimyasal içeriyor. En zararlı madde; Ftalat. Bebek problemleri cinsel problemler.

  SAÇ SPREYİ : Bilinen 11 kimyasal içeriyor. En zararlı maddeler; Octinoxate, izoftalat. Alerji, gözde boğazda ve burunda alerjik kaşıntı, hücre yapısı ile ilişkili hormon.

  ALLIK : 16 kimyasal içeriyor. En zararlı maddeler; Etilparaben, metilparaben, propilparaben. Hormon bozukluğuna yol açıyor.

  FONDOTEN : 24 kimyasal içeriyor. En zararlı maddeler; Polimetil, metakrilat. Alerji, bağışıklık sistemi hasarları ve kansere yol açıyor.

  DEODORANT : Bilinen 15 kimyasal içeriyor. En zararlı maddeler; İzopropil miristik asit tuzu, parfüm. Deride, gözde ve ciğerlerde kaşıntı, baş ağrısı, baş dönmesi, nefes almada sorunlar, göğüs ve akciğer kanseri.

  VÜCUT LOSYONU : 32 kimyasal içeriyor. En zararlı maddeler; Metilparaben, propilparaben, temizlik ürünülerinde bulunan Polietilen glikol. Kızarıklık, kaşıntı, hormonal bozukluk ve kanser.

  515 farklı sentetik kimyasala maruz kaldığı ortaya koyuldu.

  Alerjiden, hormonel bozukluklara; doğurganlık sorunundan cilt hassasiyetine kadar gerekli soruna yol açan bu kimyasalların gerek ev temizleme ürünlerinde de mevcuttur.

  Yapılmış araştırmaların bu maddelerinin içerdiği kimyasalların sağlığımızı tehdit etmek ve diğer hasara yol açacağını açık bir şekilde söylemektedir. (Kullandığımızın üzerinde her ne kadar küçük puntoda da yazılsa net bir şekilde görülebilmektedir.)

  Siteye gitmek için tıklayınız >> Rahikimahtum.com

  Read more

Latest Articles

Most Popular